O Fundacji

Celem Fundacji jest inicjowanie działań edukacyjnych na rzecz instytucji oświatowych, otwartych na możliwości i potrzeby nauczycieli i uczniów.

Cele fundacji będą realizowane w szczególności w następujących grupach tematycznych (działaniach):

1. Projekt I: rozwój i zwiększanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, a szczególnie z dysleksją i dyskalkulią;
  2. Projekt II: tworzenie szkoły przyjaznej i bezpiecznej przez budowanie pozytywnych relacji między nauczycielami, rodzicami i uczniami;
  3. Projekt III: popularyzacja kultury, sztuki i nauki przez realizowanie i dystrybucję szerokiego katalogu utworów audiowizualnych o charakterze edukacyjnym, artystycznym lub popularno-naukowym, a także organizowanie warsztatów filmowych - Studio Filmowe HARPOON FILMS.

Wieloletnie doświadczenie zespołu Fundacji pomaga nam łączyć najwyższe standardy profesjonalne z pasją i osobistym zaangażowaniem. Realizowane przez nas projekty są nastawione na rozwiązania systemowe.